درباره آکادانش بهتر بدانید

                                                              

                                                               

آکادانش

درباره آکادانش بهتر بدانید

ما تعدادی از عاشقان آموختن هستیم که به لطف خداوند گرد هم جمع شده ایم. سالهاست تلاش می کنیم با آموختن فرد مفیدی برای ایران سرافراز باشیم. در این مسیر و بعد از همفکری تصمیم گرفتیم بستری مناسب برای آموزش دادن و بیشتر آموختن ایجاد کنیم تا هم وظیفه خود را ادا کرده و هم از دانش دیگر عاشقان علم بهره مند شویم. این بستر امروز با نام آکادانش در اختیار همه ایرانیان قرار گرفته است. امیدواریم گامی هرچند کوچک در پیشبرد علم و عمل برداشته باشیم.

در آکادانش تلاش می شود آموزش ها به ساده ترین حالت ممکن تشریح شود تا بیننده بتواند با صرف وقت کمتر بیشترین نتیجه را دریافت کند. از آنجایی که در آکادانش هدف تنها تجاری نبوده و یادگیری مخاطب نیز برای ما یک ارزش است لذا تخقیقاتی در این زمینه انجام شده که نتایج آن را در روند استفاده از مجموعه آکادانش خواهید دید. استفاده از سامانه آکادانش در ساده ترین حالت ممکن طراحی شده است.

در آکادانش آموزشهای ارائه شده از دو دیدگاه محتوایی و شکلی داوری می شود و نتایج آن در اختیار کاربران قرار می گیرد. در داوری محتوایی موضوعاتی مانند جامعیت محتوای ارائه شده توسط استاد ، فن بیان استاد، ترتیب مطالب ارائه شده، مثالها و … مورد بررسی قرار می گیرد و اگر دوره ای نتواند امتیاز کافی را دریافت نماید مجددا تولید خواهد شد. در داوری شکلی نیز موضوعاتی مانند کیفیت فیلم برداری و صدا برداری و ویرایش آنها مورد توجه قرار خواهد گرفت. تمام این تلاشها برای این است که محتوایی کامل و با کیفیت یا به عبارتی استاندارد در اختیار کاربران قرار گیرد.

در آکادانش تلاش می شود با دیدگاهی علمی، شیوه ارائه مطالب مدیریت شود. از طرفی همیشه تیمهای تحلیل و بررسی ما تلاش می کنند با طراحی و ایجاد بستر های مفید و موثر برای ارتباط بین کاربران و اساتید سرعت آموختن را چندین برابر نمایند. در این راستا همیشه شنوای نظرات اساتید و کاربران سایت که شما باشید هستیم. همیشه در تلاشیم تا با ایجاد تغییرات در محتواهای موجود سایت و تکمیل و توسعه آموزشها بر اساس بازخورد دریافت شده از شما عزیزان سرعت و کیفیت آموزشها را افزایش دهیم. پس تعجبی ندارد که اگر شما آموزشی را خریداری کردید و استفاده کردید بعد از مدت کوتاهی تغییراتی در آن ایجاد شده باشد و با استفاده مجدد آن اطلاعات با ارزش جدیدی به دست آورید.

در آکادانش آموزش ها در چندین قالب در دسترس شما قرار می گیرد که بخشی از آنها شامل موارد زیر می باشد و در آینده نزدیک با اضافه شدن امکانات جدید به آکادانش شاهد آنها خواهید بود.

در آکادانش آموزش ها در چندین قالب در دسترس شما قرار می گیرد که بخشی از آنها شامل موارد زیر می باشد و در آینده نزدیک با اضافه شدن امکانات جدید به آکادانش شاهد آنها خواهید بود.

BastehiAmozeshi

بسته های آموزشی

 این بسته ها شامل آموزش یک موضوع بصورت کامل می باشد که علاوه بر اینکه امکان دانلود آنها پس از خرید وجود دارد بصورت پستی نیز به درب منزل شما ارسال خواهد شد. و قطعا خریدار آنها در کلیه برنامه های بعدی ترتیب داده شده شرکت داده خواهد شد و کلیه آپدیتها و تغییرات آن بسته نیز در اختیار خریدار خواهد بود.

 

فوت و فن چیست؟

وبینارها و سمینارها

 وبینارها و سمینارها در مرحله اول به عنوان یک ابزار کمک آموزشی برای مرتبط کردن کاربران با اساتید مورد استفاده قرار خواهند گرفت و در برخی موارد وبینار هاو سمینارها خود بعنوان ورک شاپ مورد استفاده قرار می گیرند.
فروشگاه

سبدخرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

دکمه اسکرول به بالا
Facebook Twitter Instagram YouTube Pinterest Telegram